OBSAZENO

OKRUH JIŽNÍM THAJSKEM 2024 - VELIKONOCE

Okruh jižním Thajskem

Tenhle výlet se uskutečnil minulý i předminulý rok. Mám nesmírnou radost, že zájem o tuto cestu neustává, ba naopak. Tedy příští rok znovu a na vaše přání přes VELIKONOCE.

Kdo čeká statickou dovolenou tak se plete, ale pláží a zážitků, bude opravdu hodně.
Vzhledem k tomu, že se jedná o Velikonoční termín, tak vychované děti jsou vítané, ovšem předem upozorňuji, že nečekejte žádné velké slevy. Snad jen sleva v ubytování pokud bude možná přistýlka.
Opět musím jako vždy upozornit, že přiložený itinerář, je můj itinerář. To znamená, že tam chci a je jen na vás jestli se připojíte. Také se může stát, že nepůjdu. Berte to tak, že tuto možnost máte a pokud budete mít v plánu cokoliv jiného není absolutně žádný problém se seberealizovat. Jediná vaše povinnost, je být v čas odjezdu na společné přejezdy či přelety.
Po celou dobu naší cesty budeme ubytování v hotelech či soukromých penzionech vyšší kvality, tedy počítejte všude dvoulůžkové pokoje a v případě single zájemců mohou být třílůžkové. To samé platí o případných rodinkách.
Po celou dobu pobytu, budete mít zkalkulované v ceně pouze snídaně. Zbytek si ošéfujete sami na místě. Pochybuji, že to bude někomu vadit. Pokud budete chtít se stravovat jen v hotelu, dokoupíte si polopenzi či plnou penzi na místě.
Tak tedy pojďme se podívat na to kam nás vůbec čert zanese a co tam 😃

Termín: 19.3.. - 4.4.2024.
Přílet / Odlet: Vídeň

19.3.. - Společný odlet z Vídně.

20.3.. - Přílet do Bangkoku po celních a pasových kontrolách, odjezd společným transferem do hotelu. Po ubytování kdo bude mít zájem, průzkum okolí.

21.3. - Pokud budete chtít navštívíte se mnou chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác – Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projižďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

22.3.. - Transfer na letiště a odlet na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Transfer do hotelu, ubytování.
- Koupání, opalování, sport či fakultativní výlety. Ostrov Phuket se nachází 900 km jižně od Bangkoku. Jedná se o největší z thajských ostrovů. Můžete obdivovat nádherné, dlouhé písčité pláže s nesčetnými mořskými zátokami. Doporučuji návštěvu pláže Patong s možností výhodných nákupů, návštěvy trhů, denní a nočních klubů, masážních salónů, barů diskoték. Neměli byste si nechat ujít fakultativní výlet lodí na ostrov Jamese Bonda.

Pro zájemce budu mít každý den připravený výlet, bude záležet jen na vás jestli se připojíte, anebo si zorganizujete čas podle sebe. Opravdu vím kam vás vzít.

25.3. - Odjezd na ostrov Phi Phi – skalnaté krasové souostroví, vyčnívající z průzračných vod Andamanského moře. Okouzlí Vás průzračně čistou vodou, plážemi s bílým pískem lemovanými palmovými háji, neuvěřitelně barevným podmořským světem.

Zde bude zorganizován půldenní výlet se vším krásným co může destinace nabídnout. Opět platí, že jen zájemci. Kdo bude mít svůj program, nic se neděje.

27.3.. - Transfer na ostrov Ko Lanta.
- Co na tomto překrásném ostrově. Rozhodně doporučuji fakultativní výlety po ostrově s návštěvou národního parku na jižním cípu ostrova, výstup k majáku s nádherným výhledem na okolní ostrůvky. Možnost pozorovat varany skvrnité. Příjezd k tropickému deštnému lesu, procházka džunglí k vodopádu. Oběd na vyhlídce nad východní částí ostrova. Prohlídka starého města Lanta Old Town. Procházka mangrovovými porosty Tung Yee Peng a projížďka motorovou lodí kolem těchto mangrovníků k opicím makakům jávským, kteří tam voně žijí. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího slunce je dobrou kulisou k posezení u sklenky dobrého pití.

Tento ostrov je pro mě ten nejkrásnější z celého Thajska a prostě vím kam….

31.3. - Transfer na Krabi, nádherné a zatím stále ještě poklidné místo, které si svou přírodní krásou nezadá s Phi Phi. Ubytování.
- Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy
vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí.

Tady se můžete těšit na opravdové Thajsko, vezmu vás do dávno zapomenutých, nebo ještě neobjevených míst. Ale opět platí, že jen ty kteří budou chtít.

3.4. - Přelet do Bangkoku, transfer do ubytování. Možnost nákupu v tržnici. Záměr této noci je jasný. Nakoupit na poslední chvíli. V Bangkoku to je nejlevnější a nebudeme se s tím tahat po všech destinacích.

Pokud se vám výlet líbí, rád vám povím více v telefonátu.

Kalkulace obsahuje:
- Veškeré letenky včetně letenek vnitrostátních (Thajsko) vždy s odbaveným zavazadlem. 2 odbavené zavazadla na osobu při mezikonntinentálním letu zpět.
- Ubytování ve všech destinacích ve 2 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Single může být ubytován po 3 lidech. V případě zájmu rodinný pokoj. 
- Snídaně ( Ne poslední noc v Bangkoku)
- Veškeré transfery mezi letišti a hotely a mezi hotely a hotely, včetně lodních lístků.


Cena: 39.980,- 

Nezbývá než se těšit na velikonoční Thajsko….