Malahini Kuda Bandos welcomes their first guest – Maldives Insider

OBSAZENO

Královský Azurový Raj na Maledivách:
Malahini Kuda Bandos Resort *****
Termín: 6.5. - 18.5. (12 dnů)  Plnohodnotných 10 nocí 

V srdci nekonečného Indického oceánu leží skvostný soukromý atol, chlouba Malediv, a v jeho náručí najdete Malahini Kuda Bandos Resort. Tento luxusní resort nabízí jedinečný pobyt na Maledivy, který rozhodně nemá konkurenci.

Let: Bez Starostí o Cestování
Nemusíte se trápit třemi přestupy nebo zmatenými rezervačními čísly. Nabízíme vám pohodlný odlet a přílet z Vídně s letenkami od renomované 5* letecké společnosti. 

Soukromý Atol - Oáza Klidu
Malahini Kuda Bandos Resort se rozkládá na soukromém atolu, což znamená, že můžete očekávat maximální klid a soukromí. Odtud se otevírá pohled na tyrkysově modré moře, které se rozprostírá do nekonečna. Máte rádi východy a západy slunce? Na soukromém atolu jsou každý den něco úplně mimořádného.
5 Ubytování - Paláce na Vodě
Ubytování v Malahini Kuda Bandos Resort znamená ponořit se do luxusu. Od elegantně zařízených pokojů až po exkluzivní vily nad vodou, každý koutek resortu je navržen tak, aby vám poskytl nesrovnatelný komfort a intimitu.

Gastronomický Ráj - Kouzlo Malediv ve Vašem Talíři
Resort spojuje tradiční místní kuchyni s mezinárodními lahůdkami. Každý pokrm je jako malá symfonie chutí, která tanečním krokem odráží bohatství a rozmanitost Malediv. Snídaně, obědy, večeře - každé jídlo je nezapomenutelným zážitkem.
Od snídaní přes polopenzi až po All-inclusive - výběr je na vás. Nechte se hýčkat chutnými pochoutkami a užijte si gastronomický zážitek v ráji na Maledivách.

Rekreační Aktivity - Zábava a Adrenalin
Pro ty, kdo touží po akci, je připraveno nepřeberné množství vodních aktivit. Šnorchlování v korálových zátočinách, potápění ve světově proslulých lokalitách, nebo romantická plavba na lodi při západu slunce - Maledivy mají něco pro každého dobrodruha.

Soukromá Pláž - Vaše Osobní Království
Zamyslete se nad tím, že máte na dosah ruky písek, oceán a slunce - to vše ve svém vlastním soukromém ráji. Malahini Kuda Bandos Resort vám nabízí exkluzivní přístup k soukromé pláži, kde můžete relaxovat, než uvíznou vaše stopy na písku.

Připravte Se na Nejlepší Dovolenou Svého Života
Nyní je ten pravý čas zažít luxus v samém srdci Malediv. Rezervujte si svůj pobyt v Malahini Kuda Bandos Resort a připravte se na nejlepší dovolenou svého života. Vaše dobrodružství na Maledivách začíná zde!
S láskou k krásám Indického oceánu.. a se sloganem

NESEĎ - POJEĎ

Cena obsahuje:
- Zpáteční letenky se všemi poplatky a odbaveným zavazadlem.
- Ubytování 10 nocí na ATOLU 
- Strava podle vlastního výběru
- Tryskový člun na z letiště na atol a zpět
- Má přítomnost po celou dobu pobytu. Od letiště, na letiště. 

Za příplatek: 
- Cesta letiště, z letiště: Praha
- Pojištění Vás, storna letenky, storna celého zájezdu

Cena:
47.500,- s polopenzí ( Pokoj SUPERIOR s výhledem na moře a balkonem) 
45.200,- s polopenzí ( Pokoj s výhledem do zahrdy)

Jedná se o luxusní dovolenou  v opravdu krásném resortu. Stránky resortu