Mexico – les om historie, språk, politikk – Store norske leksikon

Novoroční MEXICO - Acapulco, Taxco, Cancun

Nezapomenutelný zájezd do Mexika, kdy ochutnáte slanou vodu z Pacifiku i Atlantiku. Tento výlet jsme už podnikli, takže víme co a jak a je právě čas zorganizovat druhý díl.
V rámci cesty podnikneme spoustu výletů na kterých se domluvíme a bude jen na vás kterých se budete chtít zúčastnit.
Vaše dovolená - Vaše pravidla.

Předem upozorňujeme, že tento výlet není o jen válení se na pláži, proto ani ubytování nebude v předražených resortech přímo na pláži, ale vaše vysněné pláže budete mít v docházkové vzdálenosti od hotelu.

Termín: 19.1.2025 - 4.2.2025
Odlet a přílet: Praha

Destinace:
Acapulco
Acapulco, perla Tichomoří, je známé pro své nádherné pláže a dynamický noční život. Procházky po slavné La Quebrada, kde můžete sledovat odvážné skokany do vody, jsou jedním z vrcholů této destinace. Užijte si relaxaci na pláži nebo si vyzkoušejte různé vodní sporty.

Taxco
Toto malebné městečko, zasazené v horách, je známé svou krásnou koloniální architekturou a stříbrnými šperky. Prozkoumejte úzké dlážděné uličky, navštivte nádherný kostel Santa Prisca a nenechte si ujít příležitost nakoupit ručně vyrobené stříbra.

Cancun
Cancun je ráj na pobřeží Karibského moře, známý svými bílými písečnými plážemi a tyrkysovou vodou. Tento moderní destinace nabízí nespočet možností pro odpočinek i dobrodružství – od potápění u korálových útesů až po návštěvy starověkých mayských ruin v blízkém Tulum nebo Chichén Itzá.

Zahrnuté služby:
Dvoulužkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
Soukromé transfery mezi destinacemi
Veškeré letenky včetně vnitrostátních s odbaveným zavazadlem

Cena: 49.990,-

Cena nezahrnuje:
Pojištění (zařídíme)
Výlety
Ostatní stravu a spropitné
V ceně není ani průvodce, ani delegát. Celou dobu s vámi bude přítomen ambasador, který poradí, pomůže a bude organizovat veškeré aktivity. Takže se není čeho obávat.

Naše nabídka je za rozumné peníze. Tento balíček je ideální pro všechny, kdo chtějí zažít to nejlepší z východního i západního pobřeží Mexika, od Atlantiku po Pacifik, v jediném výletě.
Nečekejte a rezervujte si své místo na této nezapomenutelné cestě do Mexika ještě dnes!

NESEĎ - POJEĎ