OBSAZENO


INDONÉSIE - SOUOSTROVÍ RAJA AMPAT + BALI – ZAPOMENUTÝ RÁJ

 

Vždy jste chtěli uniknout z ruchu moderního světa a odpočinout si v klidném a krásném prostředí, které ještě nebylo zasaženo masovým cestovním ruchem? Mám pro vás přesně to, co hledáte. Představuji vám souostroví Raja Ampat!

Raja Ampat, které se skládá z necelých 1 500 ostrůvků, je jedním z posledních neporušených koutů naší planety. Tento místní ostrovní ekosystém nabízí nejen úchvatné výhledy, ale také jedinečnou příležitost setkat se s divokým podmořským životem, který je tak odlišný od toho, co jsme zvyklí vidět ve většině známých turistických destinací. Ale i krásné pláže, pohodu... TICHO !!!

Během vašeho pobytu budete ubytováni v jednoduchých, ale útulných bungalovech nebo pokojích bez vlastního  sociálním zařízením. Večer budete moci obdivovat nádhernou oblohu plnou hvězd, protože zde není žádné světelné znečištění. A když se probudíte brzy, budete mít možnost zažít úžasný východ slunce nad tímto fantastickým mořem.

A co strava? Připravte se na autentickou indonéskou kuchyni, která se skládá především z ryb a jiných mořských plodů. A nezapomeňte

 

Výlety - tak těch bude celá řada, denně budeme něco podnikat, nebo si uděláte svůj svět, jednoduše ze dne na den se rozhodnete. Nic neplatíte předem...

Raja Ampat je také jednou z nejlepších potápěčských destinací na světě, takže pokud jste milovníkem potápění, můžete si být jisti, že zde naleznete spoustu úžasných potápěčských míst, které budou stát za každý ponor.

A abychom vám zajišťovali maximální komfort, po celou dobu pobytu budu s vámi já český hovořící prudič , budu vám k dispozici pro jakékoliv dotazy nebo potřeby. Vše se dá domluvit... tedy skoro vše.

Raja Ampat je skutečným rájem pro každého cestovatele, který si chce užít klidnou a relaxační dovolenou v autentickém prostředí. Je však i nádhernou volbou pro ty opravdu akční.

Pokud jste tuto destinaci ještě nenavštívili, neměli byste ji nechat ujít.

Učiňte první krok k dobrodružství svých snů tím, že se nezávazně přihlásíte. Nebo sdílejte říspěvek s přáteli a rodinou a začněte plánovat svou cestu do Raja Ampat podle sebe v jiném termínu už dnes...

 

Dostat se na Raja Ampat není jednoduché a upřímně ani levné, ale stojí to opravdu za to....

 

Termín: 27.10. - 13.11.
Odlet / Přílet: Praha
Víza: Ano (zařídíme)
Strava: Snídaně  (doporučuji plnou penzi)
Cena: 50.000,-

Cena zahrnuje: 
- Vrškeré letenky s odbaveným zavazadlem 
- Trajekty 
- Transfery 
- Ubytování se snídaní 

Za poplatek zařídíme: 
- Vstupní víza (garance) 
- Kvalitní cestovní pojištění i se stornem letenky 

Takže...... NESEĎ - POJEĎ


Itinerář:

1. - 2. den: odlet z ČR do JAKARTY, dle letového řádu ubytování.

 1. den: snídaně, odlet do SORONGU, nejzápadnějšího města ostrova NOVÁ GUINEA. Transfer na hotel a odpoledne volný program s možností návštěvy města na nákupy či návštěvy nedalekého ptačího parku.
 2. den: po snídani trajektem do města WASAI na ostrově WAIGEO, přesun na ubytování. Ubytováni budeme v soukromých chatách a bungalovech přímo na pláži se snídaní.

  Možnosti výletu (návrh)
 • výlet lodí do oblasti KALIRAJA, projížďka zátokou KABUI mezi malými neobydlenými ostrovy, na lodi se podává malé občerstvení, uvidíme i unikátní BATU PENCIL - ostrůvek skládající se pouze z úzké a vysoké skály tvarem připomínající tužku, poté šnorchlování u našeho ostrova s možností vidět spoustu druhů ryb.

 • projížďka lodí po azurově modré řece KALI BIRU tropickou džunglí, později odpočinek, možnost koupání a šnorchlování.

 • výlet  lodí k snad nejčastěji navštěvovanému místu celého RAJA AMPAT - vyhlídce PIAYNEMO s nádherným výhledem na malé okolní ostrůvky a nádherně zbarvené moře, poté navštívíme lagunu TELEGA BINTANG, kde se okolní ostrovy stáčejí v lagunu ve tvaru hvězdy, přejezd k ostrovu YENBUBA, po obědě nejpůsobivější šnorchlování v našem programu, uvidíme neuvěřitelné množství ryb a korálů, při zpáteční cestě zastávka na ostrůvku tvořeného pouze pískem.

 • šnorchlování a další mořské radovánky v blízkosti okolních ostrovů, užijeme si bohatý podmořský svět na místech s největší biodiverzitou na světě.

 • brzy ráno odjezd na fakultativní výlet - na pozorování ptactva. Papua je obzvlášť známá rozmanitými druhy rajek, jinak také známými jako "ptáci z ráje". Výlet je spojen s několikahodinovou procházkou pravou papuánskou divočinou, při které uvidíte kromě ptáků také různé druhy plazů, opic a jiných obyvatel džungle.

  a spousty jiných možností, jen si vybrat. 

 14. den: snídaně, přelet do JAKARTY, hlavního města Indonésie, v případě dostatku volného času možnost prohlídky města s průvodcem (národní monument MONAS, největší mešita mimo arabský svět - ISTIGLAL, staré město s holandskými koloniálními domy, katedrála, národní muzeum.

15. den: odlet do ČR dle letového řádu.

16. den: přílet do ČR.